top of page

צילום מגנטים - מחיר

צלם מגנטים - מחיר

טווח המחירים נע בין 1000 ל2000 שקלים, כמובן שהמחיר משתנה בהתאם למספר משתנים ביניהם : מיקום האירוע, כמות האורחים, שעות האירוע ועוד. חשוב להבין שבמידת הצורך באירועים עם כמות גדולה של אורחים , אנחנו מחויבים להביא עוד איש צוות לטובת הדפסת וחיתוך המגנטים, כדי שהכל יהיה מוכן בזמן!

 

צילום מגנטים לבר מצוות בת מצוות ובריתות - מחיר

חשוב מאוד!

באירועים מסוג בר מצוות, בת מצוות בריתות ואירועי חברה, אנו מספקים שירותי צילום מקצועי מעבר לצילום המגנטים בלבד.

מה זה אומר בפועל?

אם בחרתם בנו לצלם את האירוע שלכם, אין צורך להזמין צלם נוסף לאירוע.

בפועל זה אומר שאנו נבצע צילומי משפחות, קבלת פנים, צילומים מקדימים של המקום, ברכות ועוד.

במשך האירוע אנו נדאג גם להדפיס עבורכם את המגנטים מהאירוע, ולאחר האירוע אנחנו דואגים לשלוח אליכם את כל התמונות מהאירוע, כך שבמידה ותרצו להפיק מהם אלבום, תוכלו לעשות זאת! ניתן כמובן גם לקבל את התמונות באלבום דיגיטלי.

 

צלם מגנטים לחתונה - מחיר

 

כאמור, אנו מספקים גם חבילת צילום כוללת לאירוע שלכם, הכוללת וידאו סטילס ומגנטים.

חבילת מגנטים לחתונה נעה בין 1500-2000 ש"ח

צרו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר לחבילת צילום כוללת.

 
סוג ההדפסה ואיכות המגנטים

 

הולכים לכיוון המקרר, רואים תמונה מדהימה שהייתה לכם מחתונה, והופ! התמונה דוהה לה, הופכת לבנה ולאט לאט כמעט ולא רואים אותה!

אז בעצם אנחנו מבינים שסוג המדפסת, איכות המגנט ואיכות ההדפסה הם חלקים לא מבוטלים מהעבודה שחשוב מאוד לקחת בחשבון לפני שבוחרים צלם מגנטים לאירוע המיוחד שלכם.

בעבר רוב ההדפסות היו נעשות בעזרת מדפסות דיו למיניהן, דפי למינציה ועוד, שאלה הם בעצם הדברים שגורמים לתמונה לדהות ולא להיות איכותית.

המדפסת שאנחנו משתמשים בה נקראת מדפסת טרמית מסוג מיצובישי די 90, מדפסת מסוג טרמי היא זאת שתדאג להדפיס דפים איכותיים, שיישמרו, לא ידהו עם הזמן, כך שאתם והאורחים באירוע שלכם תוכלו לראות את המגנטים על המקרר ומוצרי הברזל שלכם למשך שנים רבות, בהתחייבות!

 

צלם מגנטים מחיר - גודל המגנט

 

ניתן להדפיס מגנטים לאירועים בגדלים שונים, וישנם גדלים מומלצים:

 

1. מגנט בגודל 10*10 - גודל פולורואיד - מגנטים בגודל פולורואיד הם מגנטים בצורה ריבועית כאשר התמונה מעט גדולה יותר מתמונת מגנט סטנדרטית, מעניק לתמונה צורה שונה ויפה, כמובן שבהתאם לגודל מחיר המגנט הוא יקר יותר.

 

2. מגנט בגודל סטנדרטי - 7.5*10 - זהו גודל מגנט הסטנדרטי, שאנחנו רגילים לראות בכל האירועים.

 

3. מגנט בגודל כפול - 10*15 - מגנט בגודל כפול ממגנט רגיל, גם הוא בצורה מלבנית בדומה למגנט רגיל, גודל זה יוצר עומק למגנט, התמונה גדולה יותר וכמובן מרשימה הרבה יותר.

 

הגדלים השונים נותנים לכם אפשרות להחליט כמה אתם מוכנים להשקיע באירוע שלכם בהתאם לתקציב, ולדעת מה התמורה שתקבלו ואם תרצו להשקיע מעט יותר.

 

סדר פעולות - צלם מגנטים השוואת מחיר:

 

1. בדקו עם מספר צלמים, ולא עם צלם אחד על מנת לקבל תחושה לגבי המחיר והשירות שתקבלו.

2. בדקו מה הציוד שבו משתמש הצלם, איזה סוג מדפסת, מה הניסיון שלו, האם הוא חדש בתחום או בעל ניסיון.

3. היכנסו לאתרי חוות דעת, הם הכי אמיתיים וללא אפשרות לעריכה! לדוגמה mit4mit, באתר כזה תוכלו לראות מה הלקוחות כתבו על אותו צלם, האם היו מרוצים מהשירות או לא.

4. חשוב! בידקו עם הצלם האם מגיע עם ציוד גיבוי, מצלמות מחשב ומדפסת גיבוי (קרו מקרים מעולם, אתם לא תרצו להיות אלה שדווקא באירוע שלהם ייהרס לצלם המחשב ולא יהיה לו גיבוי)

5. החשוב ביותר! היכנסו לגלריית התמונות, ובחנו כל תמונה: האם התמונה מוארת, מדויקת, מרגשת ובאופן כללי, האם אתם מסתכלים על התמונות ונהנים לגלול עוד ועוד.

6.חשבו עם עצמכם! האם תהיו מוכנים להשקיע עוד כמה מאות שקלים כדי לקבל תמונות איכותיות יותר? האם זה משהו שחשוב לכם? תחום הצילום רחב מאוד לכן יש מגוון צלמים חדשים וותיקים כאשר המחירים כמובן בהתאם. במידה ואתם יודעים שאתם רוצים תמונות רגילות ולא מוכנים להשקיע יותר מדי זה בסדר גמור! יש המון צלמים במחירים זולים.

 

לאחר שביצעתם את כל הפעולות הנ"ל, תוכלו להחליט איזה צלם תרצו לאירוע שלכם, בהתאם לתקציב שלכם כמובן

צלם מגנטים מחיר - האם וכיצד ניתן להשפיע על המחיר?

אז כמובן שיש כמה גורמים שיוכלו מעט להוריד את המחיר של הצלם אותו בחרתם לחתונה שלכם, אבל כמובן שבמבט ראשוני, המחירים משתנים בין צלם לצלם בהתאם למה שהוא מבקש, והשינוי נוצר בעקבות ניסיון, הערכה עצמית של הצלם וכמובן כישרון.

אך בכל זאת, מה הגורמים שכן ישפיעו על המחיר של צלם המגנטים שלכם?

1. מיקום - כמובן שאם הצלם גר בקריית שמונה והבר מצווה של הילד מתרחשת באילת אז המחיר יהיה בהתאם. השתדלו למצוא צלם שנמצא בקרבת מקום, כך גם תדעו שהוצאות הנסיעה לא משפיעות יותר מדי על המחיר שיתן לכם.

2. סוג הדפסה - אמנם אני פחות ממליץ על כל סוג הדפסה שהיא לא הדפסה תרמית (דיו למינציה וכדומה), אבל חשוב שתדעו שעובר מי שבכל זאת מחפש עוד קצת הוזלה במחיר, ישנם צלמים שנותנים אפשרות ללקוח לבחור בהדפסה תרמית או בחלופה אפשרית. בד"כ החלופה האפשרית תהיה כמובן זולה יותר.

צלם מגנטים מחיר- מה המיקום שלנו?

אז כמו שכתבנו בדפים אחרים באתר, המיקום שלנו אמנם מחדרה, אך בגלל עבודתנו הרבה באזור המרכז, עבור אירועים שנמצאים באזורים מחיפה ועד לראשון לציון אנחנו לא לוקחים תוספת נסיעה.

צלם מגנטים מחיר - צלם מגנטים המשמש כצלם סטילס ומגנטים באירוע שלכם

אחד מהגורמים שבוודאות יעזרו לכם לחסוך באירוע שלכם, הוא כפי שרשמנו קודם לכן, השתמשו בצלם המגנטים כצלם הראשי באירוע שלכם! בעצם אנחנו מתכוונים לכך שצלם המגנטים יבצע גם את צילומי קבלת הפנים, צילומי משפחות, טקסים למינהם וייתן לכם את כל רשת הצילום למשך כל האירוע, ובנוסף לכך כמובן גם המגנטים, כמזכרת יפה לאירוע. מה זה דורש?

כמובן שלא כל צלם יכול לעשות דבר כזה, שכן להיות צלם סטילס באירוע מכל סוג שהוא דורש אחריות גדולה מאוד, כל אחריות הצילום מוטלת עליו כיוון שהמזכרות היחידות שיהיו באירוע יגיעו ממנו. לכן חשוב לראות שהצלם אותו בחרתם למשימה המורכבת מודע לכך, ומעבר לזה חשוב לראות שהוא בעל ניסיון בצילום האירוע כולו, כמובן לדרוש תיק עבודות בכל עת כדי לראות תמונות איכותיות מאירועים קודמים. זכרו, התמונות האלה הם יהיו הזיכרון היחיד שיישאר לכם מהאירוע שהשקעתם בו שבועות של ארגונים! חשוב לבחור צלם שתרגישו בטוחים ובידיים טובות, ושהתמונות יהיו באמת איכותיות!

צרו קשר עוד היום!

דניאל רביב - 0544374714

myspot.p@gmail.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page