top of page

מסך לבן לאירועים - White Screen

חשבתם על עמדת צילום מיוחדת? כזאת שכל האורחים יעמדו בתור להצטלם בה?

 

אנו גאים להציג את עמדת המסך הלבן שלנו!

 

אז מה זה בעצם?

 

עמדת המסך הלבן היא בעצם סטודיו שאנחנו מקימים ממש באירוע שלכם!

לצד העמדה נניח אביזרי אקססוריז מיוחדים שהמצטלמים יוכלו להשתמש בהם, ויחד עם האביזרים האורחים מגיעים לעמדה, מצטלמים, ומקבלים תמונה כאילו הרגע יצאו מסטודיו נוצץ!

 

אוקיי, אז מה מקבלים האורחים?

 

לאחר שהצטלמו האורחים בעמדת המסך הלבן, ישנם כמה סוגים של מזכרות אותן יוכלו לקבל האורחים"

*מגנט סטנדרטי בגודל רגיל

*מגנט בגודל כפול 10*15

*תמונה בתוך מסגרת קרטון בצבע לבן או שחור, בגודל 10*15

מדהים! מה המחירים?

 

אוקיי, אז כמובן עבור עמדת מסך לבן, המחיר יהיה יקר יותר מאשר צילום מגנטים רגיל, נע בין 1800-2200 ש"ח , תלוי בסוג המזכרת שבחרתם, כמות האורחים, ומיקום האירוע.

מסך לבן vs מסך ירוק - מה ההבדלים?

אז בשונה ממסך ירוק, במסך לבן התמונה יוצאת ממש עם רקע לבן כמו שתוכלו לראות כאן בדוגמאות למטה.

המסך הירוק הוא זה שמאפשר לתוכנות השונות הקיימות להחליף את הרקע לרקע כלשהו (פריז,ניו יורק וכו'). רק רקע בצבע ירוק מאפשר דבר כזה.

מסך לבן לאירועים - איפה לשים באירוע?

המון פעמים אני מגיע לאירוע ומבין שעדיין לא החליטו החוגגים איפה למקם את העמדה וחוששים מצד אחד שהיא תהיה קרובה מדי לרחבת הריקודים, וככה הפוקוס מהריקודים עצמם ייעלם, אך מצד שני שלא תהיה רחוקה מדי וככה אף אחד לא יתקרב אליה ויצטלם. 

אז בעצם התשובה היא ממש בגוף השאלה!

העמדה צריכה להיות במיקום די מרכזי, די קרובה לרחבת הריקודים ככה שאמנם הפוקוס מהריקודים לא ייעלם אך מצד שני תהיה זרימה קבועה של אנשים לעמדה, ולא יצטרכו האורחים ללכת יותר מדי או לחפש בנרות את העמדה והיא תהיה מול העיניים שלהם. למצוא את המקום המיטבי לעמדה הוא פרט מאוד חשוב ולא שולי כמו שהרבה אנשים חושבים, לכן אני ממליץ לחשוב מראש, ולהחליט יחד עם מנהל האירוע ואיתנו איפה יהיה המקום הטוב ביותר

מסך לבן לאירועים - שימו לב !

טיפ חשוב מאיתנו ולא רק לגבי מסך ירוק אלא לגבי כל נושא של אטרקציה, הוא לשים לב שאתם לא מגזימים יתר על המידה עם האטרקציות! זה בסדר שאתם רוצים שולחנות משחק המצווה שלכם וגם מסך ירוק , או שאתם רוצים לחתונה שלכם זיקוקים וגם מסך לבן, אבל חשוב מאוד שתראו שאתם לא מעמיסים יותר מדי, כי במצבים כאלה במקום להפיק את המיטב מהאטרקציה, כל אטרקציה תעבוד מעט, והאורחים לפעמים מרוב הבלבול והגיוון לא ילכו לא לאטרקציה הזו ולא לזו. זהו טיפ מניסיון של אירועים עמוסים באטרקציות ריקות מאורחים.

מסך לבן לאירועים - מה קיים בשוק ומה ההבדלים?

אז יש לנו כצלמים כמה אופציות של מסך לבן להשתמש בהם, ומנסיוני הגעתי לכמה מסקנות:

יש כמה סוגים של רקעים לבנים - אחד עשוי מבד, והשני מנייר.

מנסיוני רקע לבן שעשוי מבד מוציא תמונה פחות איכותית ופחות יפה, בגלל ההחזרה של האור מהבד ובגלל הקמטים שנוצרו בבד ממש כמו בכל חולצה אחרת שיש לכם בבית.לכן רקע הנייר יהיה הרבה יותר אפקטיבי לצרכים שלנו.

האם מדובר בעמדת צילום, או צלם שמצלם אותנו ואז מפתח מגנטים?

אז האמת היא שאנחנו מאפשרים את 2 האופציות ולכל אחת מהן יש יתרון וחסרון, ומה זה אומר?

עמדת צילום אוטומטית - אמנם האיכות היא מעט פחות טובה (שתבינו, האיכות היא גבוהה, אך בסטנדרטים שלנו היא טיפה פחות טובה מצלם שיעמוד ויצלם) שזה החיסרון שלה, אך היתרון הגדול הוא האוטומטיות, לעשות את זה בעצמכם, לקבל מאיתנו את התמונה במקום ולא אחרי חצי שעה, וליהנות מטכנולוגיה ואיכות.

צלם שמצלם אתכם ומוציא לכם מגנטים - אז כאן כמובן זה בדיוק ההפך. אומנם זה מעט יותר "מסורבל" מהבחינה שתקבלו את המגנט טיפה מאוחר יותר, אך האיכות היא ללא ספק טובה יותר

צרו קשר עוד היום!

דניאל רביב - 0544374714

myspot.p@gmail.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page